Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Warnice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach i wystąpieniu do organów opiniujących - ?Budowa oczyszczalni ścieków zlokalizowanej na działkach 92/36, 131, 141, 142 obr. Barnim, w miejscowości Barnim, w gminie Warnice, powiat pyrzycki, województwo zachodniopomorskie?

OBWIESZCZENIE

o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji  

o środowiskowych uwarunkowaniach

i wystąpieniu do organów opiniujących

 

Wójt Gminy Warnice, działając na podstawie art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2021 r., poz. 735 z późn. zm.) oraz art. 30 i art. 33 ust. 1 w związku z art. 79 ust. 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnieniu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U.  z 2021 r., poz. 247 z późn. zm.)

zawiadamia

że w dniu 11. 10. 2021 r.  zostało wszczęte postępowania administracyjne w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pn.:

 

„Budowa oczyszczalni ścieków zlokalizowanej na działkach 92/36, 131, 141, 142 obr. Barnim, w miejscowości Barnim, w gminie Warnice, powiat pyrzycki, województwo zachodniopomorskie”

 

Jednocześnie informuję, że wniosek wraz z kartą informacyjną przedsięwzięcia, załącznikiem graficznym został skierowany do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie oraz do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Pyrzycach, celem wydania opinii w sprawie potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko i zakresu ewentualnego raportu.

W związku z powyższym informuję o uprawnieniach wszystkich stron tego postępowania wynikających z art. 10 oraz art. 73 ust. 1 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2020 r., poz. 256 z późn. zm) do czynnego udziału w każdym jego etapie poprzez możliwość przeglądania akt sprawy, a także możliwość wypowiedzenia się co do zebranych materiałów, zgłaszania uwag i wniosków.

Organem właściwym do rozpatrywania uwag i wniosków jest Wójt Gminy Warnice. W powyższej sprawie postępowanie o transgranicznym oddziaływaniu na środowisko nie jest prowadzone.

Strony postępowania mogą zapoznać się z dokumentacją sprawy w Urzędzie Gminy Warnice – stanowisko ds. ochrony środowiska i rolnictwa, (pokój nr 4, w godzinach 700 – 1500) w terminie 14 dni od daty ukazania się niniejszego obwieszczenia.

Uwagi i wnioski można składać w siedzibie urzędu w formie pisemnej, ustnie do protokołu oraz za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, na adres e-mail: rolnictwo@warnice.pl.

Obwieszczenie do pobrania w załączniku (plik PDF)

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Ireneusz Rożuk 12-10-2021 15:08
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Sylwia Ostrowska 11-10-2021
Ostatnia aktualizacja: - 12-10-2021 15:08